На Андрушівщині працюють пункти обігріву

 


У зв’язку із пониженням температури повітря та з метою надання допомоги соціально незахищеним верствам населення в холодну пору у Андрушівському районі працюють пункти обігріву населення.
Під час морозів необхідно бути обережним і берегтися від переохолодження. Найголовніше – не вживати алкогольних напоїв, алкогольне сп’яніння сприяє високій втраті тепла, і в той же час викликає ілюзію тепла. Додатковим негативним фактором є неможливість сконцентруватися на перших ознаках обмороження.
Потрібно одягатися так, щоб між шарами одягу залишався прошарок повітря, який утримує тепло. А людям похилого віку у період морозів краще утриматися від тривалого перебування на вулиці.
Найбільш уразливі для обморожень частини тіла з найслабшим кровопостачанням це – ніс, вуха, кінцівки, насамперед, нижні.
Симптоми обмороження розвиваються під час перебування на холоді. По-перше, виникає відчуття холоду. Потім людина відчуває поколювання, її шкіра набуває блідого відтінку, втрачає чутливість. Пізніше німіє і набуває синюшного відтінку. Втрата чутливості робить непомітною подальшу дію низької температури і часто є причиною тяжких незворотних змін у тканинах.
Під час перебування на холоді треба закривати, де це можливо, всі відкриті ділянки шкіри. Слід періодично перевіряти чутливість обличчя та кінцівок. Для профілактики обморожень, якщо ви використовуєте різні мазі пам’ятайте, що вони можуть дещо захистити від вітру, але не від морозу.м. Андрушівка Центральна районна лікарня м. Андрушівка, вул. Тітова, 34
м. Андрушівка КЗ «Центр ПМСД» Андрушівської районної ради с. Стара Котельня, вул. Житомирська, 7
Червоненська ОТГ КЗ«Центр ПМСД» Червоненської селищної ради смт. Червоне, вул. Заводська, 6
Червоненська ОТГ Селищна рада смт. Червоне смт. Червоне, вул. Миру,30
Червоненська ОТГ Старостат с. Глинівці с. Глинівці, Площа Миру,1
Червоненська ОТГ Старостат с. В. Мошківці с. В. Мошківці, вул. Молодіжна ,2Б
Червоненська ОТГ Старостат с. Крилівка с. Крилівка, вул. Гагаріна,2а
Червоненська ОТГ Старостат с. Забара с. Забара, вул.Бердичівська,1
Червоненська ОТГ ФП с. Котівка с. Котівка, вул. Набережна,3


Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська