Відбулась зустріч фахівців Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування

 


15 січня в приміщенні Андрушівської районної філії Житомирського ОЦЗ відбулась зустріч фахівців Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України, з безробітніми, які стоять на обліку в службі зайнятості. В рамках виїзної консультації «Переваги об’єднання. Андрушіська ОТГ Андрушівського району» мешканцям громади було надано інформацію про вплив реформи децентралізації на розвиток територій, які об’єднались.


«В ОТГ влада, бізнес та громада зацікавленні у розвитку підприємництва, адже більшість податків залишатиметься у бюджеті ОТГ. І сьогодні є яскраві приклади успішних проектів самоорганізації та створення підприємств. Сирні та молочні ферми, садівництво, ягідництво, вирощування кролів та виробництво молока та продуктів із нього і все це у вигляді кооперативів та приватних фірм», - наголошує Сергій Романович, радник з децентралізації Житомирського Центру.


Присутніх було ознайомлено з впровадженням реформи децентралізації, перспективами та можливостями, які відкриваються перед ОТГ. Також, фахівці Житомирського Центру надали інформацію про наявні вакансії по громадах, які могли б бути привабливими для учасників семінару. Крім того, на заході відбулася дискусія щодо земельних питань, питань освіти та медицини.Під час семінару було презентовано матеріали по самозайнятості населення. Запропоновано ідеї започаткування власної справи та озвучено наявні вакансії по громадах, які могли б бути привабливими для учасників семінару.Радник з децентралізації Житомирського Центру
Сергій Романович