Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

 


24 січня 2019 року в залі засідань районної ради, під головуванням голови районної державної адміністрації Катерини Курсон, відбулося засідання колегії райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь 9 з 13 членів колегії, а також начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій.


На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про програму економічного і соціального розвитку району на 2019 рік.
2. Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2018 рік та виконання в районі вимог Закону України «Про звернення громадян», актів Президента України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.
3. Про вжиття невідкладних заходів щодо недопущення на території району загибелі і травмування людей на пожежах.


По першому питанню порядку денного щодо проекту програми соціально-економічного розвитку інформувала Хом’як Н.Д., завідувач сектору економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
Щодо підсумків роботи із зверненнями громадян за минулий рік з інформацією виступила Семеняка І.В., завідувач загального сектору райдержадміністрації.
По третьому питанню щодо профілактики загибелі та травмування людей під час пожеж інформував Кобилинський М.В., начальник Андрушівського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області.
В обговоренні питань активну участь взяли: Манзебур Н.Г. – Бровківський сільський голова; Ющинський Ю.В. – головний лікар ЦРЛ; Балюк А.М. – начальник управління праці та соціального захисту населення; Ящук Ю.В. – Червоненський селищний голова. З інформацією щодо проведення заходу з питань мобілізації виступив військовий комісар Беспалов А.Ю.
Голова райдержадміністрації Катерина Курсон, виступила в обговоренні кожного питання, підсумувала висновки роботи колегії та звернула увагу міського, селищного, сільських голів на необхідність вирішення на даний час інших завдань, пов’язаних з соціальним та економічним розвитком району, зокрема: організації і проведення зборів громадян; очистки та посипання доріг в період снігопадів та ожеледиці; створення Андрушівської об’єднаної територіальної громади; забезпечення опалення шкіл району та інше.
Після обговорення по кожному з розглянутих питань, з врахуванням внесених змін та пропозицій, було прийнято рішення колегії.


Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська