Відбулася нарада директорів навчальних закладів відділу освіти Андрушівської райдержадміністрації

  28 січня 2019 року на базі Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулася нарада керівників закладів освіти району.
В роботі наради прийняли участь голова районної державної адміністрації Катерина Курсон, начальник відділу освіти Людмила Ковальчук та працівники методичного кабінету відділу освіти.
В ході розгляду питань порядку денного, про проведення місячника з охорони дитинства в закладах загальної середньої освіти району та про стан відвідування учнями закладів освіти, доповіла методист районного методичного кабінету Імашева С.П. Головний бухгалтер відділу освіти Вальчук Л.В. проінформувала про фінансово-господарську діяльність керівника закладу освіти району. Щодо організації екстернатної форми навчання в закладах загальної середньої освіти району інформувала головний спеціаліст відділу освіти Драгунова В.В.
Голова райдержадміністрації брала активну участь в обговоренні усіх питань, що розглядались. Крім того, Катерина Іванівна звернула увагу присутніх на необхідності організації харчування учнів та обов’язкового контролю за дотриманням норм і якості продуктів харчування; забезпеченні температурного режиму в класних кімнатах; підключення всіх шкіл району до мережі інтернету.
На всі запитання, які виникали під час проведення наради до голови державної адміністрації, керівники навчальних закладів отримали вичерпні відповіді.


Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська