Оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в 2019 році

  Для забезпечення прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на санаторно-курортне лікування Кабінетом Міністрів України 16.01.2019 року прийнято постанову за № 22 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році», якою передбачено грошову допомогу для компенсації вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення і відпочинку за надання послуг, розміри якої становлять для:
- осіб, віднесених до категорії 1, - 7300 гривні;
- осіб, віднесених до категорії 1, із захворюванням нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 22200 гривень;
- дітей, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює, - 14500 гривень.
На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації для отримання санаторно-курортних послуг на 2019 рік перебуває 12 постраждалих осіб, віднесених до категорії 1.
Департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації для забезпечення санаторно-курортними послугами постраждалих осіб району виділено 58400,00 грн, що дасть змогу оздоровити 8 осіб категорії 1.
Забезпечення путівками здійснюється в межах виділених коштів. Виділені кошти дозволяють 66,7% охопити оздоровчими послугами чорнобильців категорії 1, які перебувають на обліку.
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-27-91 або за адресою: м. Андрушівка, вул. Зазулінського, 5, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, кабінет 18.


Наталія Хом’як
головний спеціаліст по компенсаційних
виплатах постраждалим від аварії на ЧАЕС
управління праці та соціального захисту
населення райдержадміністрації