Робочий візит народного депутата України до Андрушівського району

 

31 січня 2019 року в рамках робочого візиту народний депутат України Олександр Ревега завітав до Андрушівської центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги. Разом із головою районної державної адміністрації Катериною Курсон, народний депутат оглянув лікувальні корпуси медичних закладів, прилеглу територію та зустрівся з колективом медичних працівників. Співробітники медичних закладів висловили щиру вдячність народному обранцю за суттєву допомогу не тільки лікарні, а й пацієнтам – жителям району.

За сприяння Олександра Ревеги протягом 2017-2018 років було виділено 322 тис. грн. субвенції з державного бюджету для Центральної районної лікарні, за які закуплено монітор пацієнта, пульсоксиметр, вимірювач артеріального тиску, світильник операційний, стерилізатор повітряний, мікроскоп, інше медичне обладнання та 200 тис. грн. для Центру первинної медико-санітарної допомоги, за які придбано комп’ютери, ноутбук, електрокардіографи, спірометр, індикатори внутрішнього тиску, принтер та інше.

Під час спілкування народного депутата з керівництвом району та лікарні, були висвітлені проблемні питання та нагальні потреби закладу, які вирішувались в процесі зустрічі, зокрема, щодо проведення ремонтних робіт в окремих відділеннях, надання фінансування. Також були окреслені плани на майбутнє та подальші перспективи розвитку району.Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська