Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

1 лютого 2019 року голова районної державної адміністрації Катерина Курсон провела засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Андрушівській районній державній адміністрації.
В ході засідання начальник Андрушівського районного сектору УДСНС в Житомирській області Микола Кобилинський доповів про вжиття невідкладних заходів щодо недопущення на території району загибелі та травмування людей на пожежах; про затвердження плану залучення сил та засобів на ліквідацію пожеж, аварій, катастроф, стихійних лих в Андрушівському районі на 2019 рік. Оскільки, переважна більшість пожеж виникає у житловому секторі, і основними їх причинами є необережне поводження з вогнем та порушення правил протипожежної безпеки, головою райдержадміністрації Катериною Курсон було дано доручення розробити відповідний план профілактичних заходів щодо недопущення подібних випадків.

Начальник районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Ірина Радчук інформувала про забезпечення населення району питною водою гарантованої якості. Ірина Юріївна відмітила, що населення Андрушівського району для господарсько-побутових потреб використовує, в основному, воду із шахтних колодязів. Жителі м.Андрушівка, смт.Червоне, с.Новоівницьке та с.Стара Котельня забезпечуються водою централізовано із водогінних мереж комунальних підприємств. В районі функціонує 5 водопроводів, які використовують артезіанські свердловини, тому вода в них за бактеріологічними показниками гарантованої якості і не потребує спеціальної обробки. Через природний склад вода артезіанських свердловин характеризується підвищеним вмістом заліза, загальною жорсткістю, що в кінцевому результаті впливає на органолептичні показники якості. З метою недопущення ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації в районі, було прийнято рішення здійснювати комісійне обстеження об’єктів водопостачання та провести інвентаризацію джерел водопостачання.
Завідувач сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації Володимир Чужинов довів до відома присутніх доручення Прем’єр-Міністра України про проблемні питання щодо стану пожежної безпеки житлового фонду та доповів про стан захисних споруд цивільного захисту населення на території Андрушівського району. Володимир Олександрович повідомив, що відповідно проведеного комісією обстеження всіх захисних споруд в районі, було надано приписи на усунення недоліків всім балансоутримувачам. Питання про списання непридатних захисних споруд буде вирішуватись в установленому порядку.
Голова райдержадміністрації брала активну участь в обговоренні всіх питань, що розглядались, а також дала вичерпні відповіді на питання, які виникали в процесі обговорення.
Після розгляду питань на засіданні, було прийнято відповідні рішення.


Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська