Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

8 лютого 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Катерини Курсон відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, ініційоване службою в справах дітей.
На розгляд комісії виносились питання щодо встановлення часу і місця зустрічі з дитиною, зміни прізвища дитини та про стан виконання батьками своїх обов'язків.

Під час проведення засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, заслухано громадян, яких було запрошено для вирішення питань по суті.
Найбільш емоційним було обговорення ситуації, що сталася в багатодітній родині громадянина К., який є батьком 8 дітей та злісно ухиляється від виконання батьківських обов’язків, в той час, коли дружина перебуває на довготривалому лікуванні.

Голова районної державної адміністрації Катерина Курсон зазначила, що за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини - один із пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Саме тому влада сьогодні докладає максимум зусиль для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.
За результатами розгляду винесених питань, вирішено ініціювати перед Андрушівським районним судом позбавлення батьківських прав трьох батьків відносно одинадцятьох дітей, з забезпеченням подальшого переведення їх в сімейні форми влаштування. Відносно двох батьків прийнято рішення про притягнення до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП) та надано термін для створення дітям належних умов проживання.Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська