Відбулися зустрічі голови райдержадміністрації з в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області та директором департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації

  Сьогодні 12.02.2020 відбулися зустрічі голови райдержадміністрації Людмили Ананченко з в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Сергієм Заїкою та директором департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Інною Хоменко по питанню проведення ремонтних робіт автодороги державної значення Т-06-09 «Волиця-Андрушівка» та автодороги місцевого значення С 060105 /Житомир-Сквира-Ставище/ - Любимівка.
За попередньою домовленістю Службою автомобільних доріг у Житомирській області в 2020 році буде проведено ямковий та поточний дрібний ремонт автодороги державної значення Т-06-09 «Волиця-Андрушівка». Сьогодні спеціалістами САД було обстежено дану автодорогу. В подальшому буде визначено необхідний обсяг робіт та їх вартість.
Іною Хоменко було озвучено, що ремонт автодороги на Любимівку буде здійснено за рахунок коштів зекономлених (всі роботи будуть проводиться через процедуру Державних закупівель) від проведення капітальних та поточних ремонтів, які заплановано на 2020 рік.