Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

Щорічно згідно з Указом Президента від 11 лютого 2004 року 15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Урочистості розпочались покладанням квітів до пам’ятного знаку воїнам - інтернаціоналістам біля Андрушівського районного військового комісаріату. Потім воїни-інтернаціоналісти Андрушівщини разом з керівництвом району, працівниками установ, організацій, громадськістю пройшли колоною від райвійськкомату до Алеї Слави, де поклали квіти.

Відтак учасники урочистостей зібрались у залі засідань районної ради. Тут з нагоди пам’ятної дати зі словами подяки за гідно виконаний обов’язок та шани до воїнів звернулись голова Андрушівської РДА Катерина Курсон, голова районної ради Олександр Осадчук, голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Василь Шикір, голова спілки воїнів - афганців Юрій Красовський.

Голова Андрушівської районної державної адміністрації Катерина Курсон та голова районної ради Олександр Осадчук привітали воїнів-інтернаціоналістів та нагородили подяками.

«Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, її тінь торкнулась багатьох українських родин. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих, схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою», – сказала Катерина Курсон.

Також від імені народного депутата України Олександра Ревеги Катерина Іванівна вручила Грамоти учасникам бойових дій на території інших держав.

З концертними номерами на урочистому зібранні перед присутніми виступили учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

Начальник відділу
організаційної роботи
Марія Гриневич