Відбулася підсумкова нарада роботи Держпродспоживслужби в Андрушівському районі

 

21 лютого 2019 року відбулася підсумкова нарада роботи Держпродспоживслужби в Андрушівському районі та райдержветлікарні за 2018 рік і пріоритети діяльності на 2019 рік.
Відмічено, що план роботи Андрушівського районного управління Держпродспоживслужби та районної держлікарні ветмедицини за 2018 рік виконаний в повному обсязі. Проводиться робота в районі з питань безпечності використання харчових продуктів, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, захист від інфекційних хвороб. Проводиться просвітницько-роз’яснювальна діяльність серед населення щодо профілактики інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Забезпечуються виконання Законів України «Про ветеринарну медицину».

Намічені пріоритетні завдання для районного управління Держпродспоживслужби та районної державної лікарні ветеринарної медицини на 2019 рік.

В роботі наради прийняв участь в.о. начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Міщенко М.Д. У своєму виступі розповів про діяльність обласної Держпродспоживслужби , позитивно оцінив роботу районної служби, звернув увагу на виконання непростих завдань у забезпеченні санітарного благополуччя населення та виконання основних засад державного нагляду у сфері господарської діяльності.
Начальник відділу агропромислового розвитку
райдержадміністрації
Віталій Весельський