Відбувся семінар на тему «Застосування отрутохімікатів для захисту рослин з дотриманням вимог та недопущення отруєння і загибелі бджіл»

 

23 лютого 2019 року в залі засідань районної ради відбулась нарада-семінар на тему «Застосування отрутохімікатів для захисту рослин з дотриманням вимог та недопущення отруєння і загибелі бджіл». Основною метою зібрання було налагодження співпраці між товаровиробниками сільськогосподарської продукції та пасічниками.
На нараду були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств всіх форм власності, сільські голови та пасічники району.
В семінарі взяли участь голова спілки пасічників району Шевчук Олена Юріївна, начальник та головні спеціалісти відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Про безпечне застосування сертифікованих отрутохімікатів в рослинництві інформував державний фіто санітарний інспектор ГУ ДПСС в Житомирській області Касянюк Сергій Михайлович.
З порядком здійснення державної реєстрації пасік ознайомив головний спеціаліст відділу Андрушівського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області Тарасов Олександр Петрович.
Про виробничі проблеми та заходи щодо їх вирішення при отруєнні бджіл розповів начальник відділу Андрушівського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області Глухов Микола Ростиславович.

Щодо проведення державного нагляду (контролю) у сфері насінництва та розсадництва і охорони прав на сорти інформував головний спеціаліст відділу контролю в насінництві та розсадництві ГУ ДПСС в Житомирській області Ціхон Олександр Віталійович.
Крім того, головний спеціаліст відділу АПР райдержадміністрації Міняйленко Олександр Олександрович ознайомив присутніх з новинами в земельному законодавстві на 2019 рік.
Підсумував роботу наради начальник відділу АПР райдержадміністрації Віталій Миколайович Весельський.


Відділ агропромислового розвитку
райдержадміністрації