Проведено семінар-навчання з сільськими головами та їх секретарями

 27 лютого 2019 року в залі засідань районної ради відбувся семінар-навчання для голів та секретарів місцевих рад, щодо вирішення ряду актуальних питань діяльності району. В нараді взяли участь голова районної ради Олександр Осадчук, заступник голови райдержадміністрації Сергій Демченко, начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району.
Серед основних було піднято питання щодо нових аспектів в законодавстві з питань соціального захисту населення, поінформувала присутніх Балюк Альона Миколаївна – начальник управління праці і соціального захисту населення.Про порядок використання громадських робіт у 2019 році, інформував директор Андрушівської філії Житомирського обласного центру зайнятості.
Районний військовий комісар Беспалов Андрій Юрійович поінформував про виконання виконавчими органами місцевих рад п.1 ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зокрема, щодо сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, а також їх мобілізації, підготовці молоді до служби в Збройних Силах України, організації навчальних (перевірочних) та спеціальних військових зборів.Активне обговорення було приділено питанню впровадження реформи первинної медико-санітарної допомоги на території району, по якому інформував головний лікар КНП «Центр ПМСД» Палазюк Володимир Дмитрович.
Зі словами вдячності за організацію участі аматорів народної творчості у районному фестивалі «Полинь світами, рідна пісне!» звернулася до очільників громад начальник відділу культури райдержадміністрації Білецька Галина Іванівна.
Активну участь в обговоренні піднятих питань прийняли Гальчинський сільський голова Сушко М.Г., Міньковецький – Гайдай В.А., Каменівський – Ходаківський Г.О., секретарі Малоп'ятигірської сільської ради Павлушко Н.П. та Городківської - Рогаль О.В.
Підвели підсумки семінару та надали відповіді на питання, які цікавили сільських голів, голова районної ради О.В.Осадчук та заступник голови райдержадміністрації С.Д.Демченко. Сергій Дмитрович акцентував увагу сільських голів на необхідності дотримання вимог законодавства щодо делегованих місцевим радам повноважень.

Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська