ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ГОЛОВУ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІСТРАЦІЇ!

 Шановна Катерина Іванівна!

Прийміть щирі вітання з Днем народження. Бажаємо Вам щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь – яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Ви - керівник, який згуртовує всіх навколо себе, враховує думку кожного, разом з громадою вирішуєте подальші шляхи розбудови району.
Ваша відданість справі, високе почуття відповідальності за кінцевий результат – запорука успіху у роботі.
Висловлюємо ВАМ нашу глибоку повагу і шану до Вас, як до всебічно обдарованої, мудрої, чуйної людини, ініціативного, наполегливого, талановитого керівника, здатного виділити невідкладні і перспективні задачі, мобілізувати колективи і громадськість району на їх вирішення.
Віримо в те, що наші спільні зусилля і наполеглива праця служитимуть подальшому зміцненню району.
Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, в серці – добре і сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а все зроблене Вами добро повертається сторицею! Міцного Вам здоров’я, широкого життєвого шляху та плідної роботи на благо нашої славної Андрушівщини.
Хай Ваша невичерпна енергія заряджає ще не один потрібний людям проект, а високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу і процвітання.
Щиро зичимо Вам, шановна Катерина Іванівна, міцного здоров’я на довгі літа, особистого щастя і благополуччя, добробуту і невичерпного джерела оптимізму.
Хай доля буде прихильною до Вас, дарує здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, нових здобутків і звершень, радість і задоволення від щирої людської вдячності за добрі справи, які Ви зробили на благо людей.

Нехай волошками цвітуть літа прекрасні,
Нехай здійсняться тисячі бажань,
Щоб доля дарувала тільки щастя,
Ні краплі бід, ні жалю, ні страждань.
Хай Мати Божа Вас оберігає,
В душі панує мир і доброта.
Ісус Христос здоров’я посилає,
На многії і благії літа.

З повагою,
колектив Андрушівської районної
державної адміністрації