Відбулися звітно-виборні збори профспілки працівників культури

 

15 березня 2019 року відбулися звітно-виборні збори профспілки працівників культури району. На заході були присутні працівники будинків культури та бібліотек району, викладачі школи мистецтв, керівники підвідомчих установ галузі культури району, зокрема, директор районної бібліотеки Шпаківська Н.В., директор школи мистецтв Яремчук О.В., заступник директора районного Будинку культури Самплавська Л.В.

Начальник відділу культури Г.І. Білецька розпочала захід та ознайомила присутніх з питаннями, які розглядатимуться. Було заслухано звіт голови райкому профспілки Шостак Т.І. про роботу за п’ять років, звіт голови ревізійної комісії Соловей М.М.. Після обговорення звітів було одностайно прийнято постанову про визнання роботи райкому профспілки задовільною. В зв’язку зі складенням повноважень Шостак Т.І., головою райкому профспілки було обрано Галюк Н.В.
В роботі звітно-виборних зборів взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко, який подякував всім працівникам культури за роботу, побажав успіхів та звернув увагу присутніх на реалізацію ініціатив Президента України та Уряду.

Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська