Депутати Волосівської сільської ради надали згоду на добровільне об’єднання територіальної громади

 

27 березня 2019 року відбулася сесія Волосівської сільської ради. Першим на порядку денному було поставлено питання про повторне звернення Андрушівської міської ради щодо надання згоди на добровільне об’єднання територіальної громади з адміністративним центром у місті Андрушівка.

Окрім місцевих депутатів на сесії були присутні заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко, начальник відділу організаційної роботи райдержадміністрації Марія Гриневич, директор Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Василь Невмержицький та радник з питань децентралізації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Романович.

Запрошені представники району та області роз’яснили переваги, які отримує громада у випадку об’єднання та відкриття нових можливостей розвитку сільських територій. Найбільш болюче питання для жителів с.Волосів, яке потребує вирішення, - автобусне сполучення з районним центром.
Після тривалого обговорення, депутати Волосівської сільської ради вирішили дати згоду на добровільне об’єднання територіальної громади села Волосів з центром у м. Андрушівка. Рішення було підтримано 10-ма депутатами сільської ради, двоє утрималось.Головний спеціаліст з питань зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська