Відбувся робочий візит народного депутата України Ревеги О.В. до с. Івниця.

 

26 березня 2019 року відбувся робочий візит народного депутата України Ревеги О.В. до с. Івниця.
Під час зустрічі із сільським головою Петром Кузьменком народний депутат обговорив проблемні питання населеного пункту та діяльності закладів соціальної сфери. Сільський голова розповів про пріоритетні завдання які реалізовуватимуться сільською радою на підвідомчій території у 2019 році.

В ході зустрічі Олександр Васильович оглянув об’єкти соціальної сфери Івницької сільської ради, а також мав можливість бути присутнім на звітному концерті аматорських колективів с. Івниця, який відбувався в сільському будинку культури. Також на заході був присутній заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко.

Олександр Ревега розповів жителям громади села Івниця про реформи, розпочаті Президентом України та урядом та акцентував увагу на необхідності продовження їх впровадження задля подальшого розвитку нашої держави. Жителі села звертались до народного обранця з нагальними питаннями, зокрема, ремонту доріг, високої ціни на газ та електроенергію, малої кількості робочих місць для жителів села. Значна увага була приділена і реформі децентралізації, ініційованої Президентом України. Олександр Васильович пояснив, що саме від депутатів на місцях залежатиме майбутнє громад, вирішення інфраструктурних та земельних питань. Тому важливо сьогодні не тільки передати громадам повноваження, а й навчити людей вміло керувати своєю територією.

Сергій Дмитрович подякував народному депутату за значну підтримку, в тому числі фінансову, та небайдуже ставлення до проблем жителів Андрушівського району та села Івниця зокрема.Головний спеціаліст з питань зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська