Державна допомога багатодітним сім’ям

  З 1 квітня 2019 року запроваджено додатковий вид соціальних виплат – «допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях».
Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному із батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно або до втрати статусу багатодітної сім’ї. Розмір допомоги становить 1700,00 гривень щомісячно.
Для призначення допомоги до управління необхідно подати: заяву одного з батьків, з яким постійно проживає дитина; копію посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини багатодітної сім’ї на всіх дітей (з пред’явленням оригіналів); копії свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів). Із собою мати для пред’явлення паспорт.
Більш детальніше дізнатися про умови призначення допомоги та записатися на попередній прийом можна у приймальні громадян (каб. №8) або за телефоном «гарячої лінії» управління №2-27-49.


Заступник начальника управління-
начальник відділу соціальної допомоги
Віра Сословська