Відбулося засідання колегії відділу освіти

 

15 квітня 2019 року відбулося засідання колегії відділу освіти, на яке були запрошені директори закладів загальної середньої освіти, завідувачі закладів дошкільної освіти та директори закладів позашкільної освіти району. В роботі засідання колегії взяв участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Демченко.
В ході роботи колегії про підсумки атестації керівних та педагогічних працівників навчальних закладів району проінформувала методист РМК Вербицька К.В. Про підсумки проведення районних та обласних олімпіад з навчальних предметів доповіла завідуюча РМК Коваль А.В. Про перспективи розвитку та функціонування КЗ «Андрушівський ІРЦ» розповіла директор ІРЦ Цап І.С.

Ковальчук Л.В., начальник відділу освіти, зупинилася на питаннях організації харчування, завершення навчального року в ЗЗСО та підготовки випускників шкіл до ДПА та ЗНО.
Яцик В.М., технік-будівельник відділу освіти проінформував присутніх про закінчення опалювального сезону та підготовку котелень до наступного опалювального сезону в ЗЗСО.

Сапожко О.П., методист РМК, зупинилася на питаннях організації харчування та роботи інклюзивних груп в закладах дошкільної освіти.
Заступник голови районної державної адміністрації Демченко С.Д., під час свого виступу наголосив на важливості розглянутих питань та подякував працівникам відділу освіти, директорам та вчителям навчальних закладів району за високі досягнення учнів. Разом з тим, заступник голови райдержадміністрації зазначив, що ще є над чим працювати.
За результатами роботи колегії прийняті відповідні рішення та рекомендації.Головний спеціаліст з питань зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська