Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

 

17 квітня 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Сергія Демченка відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
В ході роботи було заслухано запрошених керівників підприємств району щодо легалізації трудових відносин, дотримання норм законодавства в частині виплати заробітної плати в розмірі не меншому мінімальної.

Під час засідання було проаналізовано результати роботи робочої групи протягом квітня 2019 року.
Також було визначено перелік суб’єктів підприємницької діяльності для здійснення рейдів перевірок робочою групою.
Відповідно рейтингу середньої заробітної плати працівників у Житомирській області середньомісячна заробітна плата штатних працівників району за IV квартал 2018 року складає 7384,00 грн (12 місце з 28 міст обласного значення та районних центів області).

Згідно статистичних даних середньомісячна заробітна плата штатних працівників Андрушівського району за березень 2019 року складає 6593,98 грн.
Робочою групою протягом січня-березня 2019 року здійснено 6 рейдів під час якого проведено перевірку у 42 суб’єктів господарювання та виявлено 62 працівники без належного оформлення трудових відносин, які за результатами проведених перевірок уклали трудові угоди (13 рейтингове місце з 28 місць обласного значення та районних центрів області).
Обговоривши вище зазначені питання, комісія прийняла відповідні рішення.


Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська