Відбувся семінар-навчання з адміністраторами центрів надання адміністративних послуг району

 

17 квітня 2019 року на базі відділу з питань надання адміністративних послуг Андрушівської районної державної адміністрації було проведено семінар-навчання «Практичне застосування норм чинного законодавства адміністраторами центрів надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації».
Захід організовано представниками Головного територіального управління юстиції у Житомирській області. В роботі семінару також взяли участь представники ЦНАП Червоненської об’єднаної територіальної громади.

Метою заходу стало удосконалення та оновлення знань, навичок та надання методичної допомоги адміністраторам ЦНАП у сферах державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Під час зустрічі присутніми було обговорено особливості прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації громадських формувань. Розглянуто проблемні питання у роботі з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Також представники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області розповіли про порядок прийняття документів у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу та обговорили з учасниками семінару проблемні питання, які виникають при передачі реєстраційних справ або документів для доручення до реєстраційної справи суб’єкту, що забезпечує зберігання реєстраційних справ.
Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні представлених тем семінару, надали пропозиції і рекомендації щодо поліпшення діяльності ЦНАПів, а також підтримали потребу формування і реалізації державою послідовної політики щодо взаємодії місцевих державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад з питань організації роботи ЦНАПів.


Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська