Відбулося командно-штабне навчання

 

Відповідно до Плану основних заходів з підготовки цивільного захисту, який затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 05.12.2018 №479 «Про основні завдання цивільного захисту на 2019 рік» 18 квітня 2019 року на базі Андрушівської районної державної адміністрації управлінням цивільного захисту населення облдержадміністрації було проведено командно-штабне навчання за темою «Дії органів управління та сил Андрушівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області при переведенні у режим функціонування в умовах особливого періоду».

В заході взяли участь представники управління цивільного захисту населення облдержадміністрації та заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко.

В ході командно-штабного навчання було заслухано керівників щодо стану цивільного захисту на закріплених ділянках, виконання заходів плану цивільного захисту та вирішення увідних. Також здійснено документальну перевірку з визначених питань.


Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська