Відбулася зустріч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з керівництвом області

 

І знову весна, і знову закінчується навчальний рік. Перед випускниками стоїть важливе питання щодо вибору професії та закладу, в якому вони хочуть її здобувати.
Щороку в м. Житомирі відбувається зустріч керівництва області з випускниками загальноосвітніх навчально-виховних закладів, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.
24 квітня 2019 року 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Андрушівського району стали учасниками такого заходу. Зустріч відбулася у приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера. Випускників привітав заступник голови обласної адміністрації Ярослав Лагута та заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, також до вітань приєдналась т.в.о.начальника служби у справах дітей Житомирської облдержадміністрації Наталія Пилипчук, які побажали випускникам витримати всі екзамени долі.
Студенти Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка підготували святковий концерт. Ведучі заходу розповідали про майбутній професійній вибір випускників, знайомили присутніх з їх здобутками у навчанні та талантами.
Випускниця з Андрушівського району Тетяна Яцюк зачарувала присутніх піснею Світлани Весни «Перше почуття».
Всі діти отримали матеріальну допомогу, солодкі подарунки та були запрошені на святковий обід до ресторану швидкого харчування «Час поїсти». Учасники заходу повернулися додому з гарним настроєм.


Ольга Жук
головний спеціаліст сектору
з питань опіки і усиновлення