Звернення голови районної державної адміністрації з нагоди роковин Чорнобильської катастрофи

 

Шановні жителі району!

Ось уже 33 роки біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й... Скільки часу минуло відтоді, а пам’ять наша зберігає все до найменших подробиць, бо надто вражаючими і болючими були ці подробиці.
Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа, завдяки самопожертві ліквідаторів аварії - стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.
Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.
Бути гідними їх пам’яті та не забувати про їхній подвиг така задача сучасного покоління.
Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Багато добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашого району, нашого міста, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів.
Шановні чорнобильці! Від імені усіх андрушівчан звертаюся до Вас з глибокою вдячністю і шаною. Зичу Вам міцного здоров’я, благополуччя і миру. Низький уклін Вам.
Вічна пам'ять загиблим.З повагою,
Голова районної державної адміністрації
Катерина Курсон