Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Андрушівській районній державній адміністрації

 

2 травня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Андрушівській районній державній адміністрації.
В ході засідання начальник Андрушівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Ірина Радчук проінформувала присутніх про проведення оздоровчої кампанії 2019 року та заходи на етапах організації та безпосередньо в ході проведення оздоровлення дітей. Також Ірина Юріївна розповіла про стан поводження з побутовими відходами та заходи спрямовані на зменшення шкідливого впливу на довкілля, здоров’я населення.
КП ДОЗ «Чайка» планує розпочати свою роботу з 06.06.2019 року. Станом на сьогодні в закладі проводяться ремонтно-підготовчі роботи до відкриття оздоровчого сезону.
Загалом КП ДОЗ «Чайка» має самостійну земельну ділянку поблизу лісових масивів. Ділянка має зручні під’їздні шляхи та розділена на наступні зони: житлова, культурно-побутова, фізкультурно-оздоровча, адміністративно-господарча, технічного призначення. Озеленення площі основної забудови становить не менше 50%, зелені насадження розміщені рівномірно у кожній із функціональних зон.
Начальник Андрушівського районного сектору УДСНС в Житомирській області Микола Кобилинський доповів про заходи щодо підготовки населених пунктів та об’єктів району до функціонування під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2019 року та забезпечення пожежної безпеки об’єктів нерухомого майна органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Загалом, за останні п’ять років в Андрушівському районі виникло 368 пожеж, на яких загинуло 6 осіб. В житловому секторі виникло 271 пожежа. Вогнем знищено і пошкоджено 196 будівель і споруд, 5 одиниць техніки, близько 150 тонн грубих кормів.
Аналіз виникнення пожеж по причинах показує, що найбільша частина пожеж припадає на необережне поводження з вогнем, решта через:
- Порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок;
- Порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей;
- Дитячі пустощі з вогнем;
- Підпали;
- Порушення правил пожежної безпеки під час проведення електрозварювальних робіт;
- Самозаймання;
- Розряд блискавки;
- Порушення технологічного регламенту.
Завідувач сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації Володимир Чужинов інформував присутніх щодо видалення аварійних зелених насаджень на території Зарубинецької, Волосівської та Мостівської сільських рад.
Після розгляду питань на засіданні були прийняті відповідні рішення.


Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська