Про літній відпочинок та оздоровлення дітей у 2019 році

  Управління соціального захисту населення повідомляє про наявність путівок на відпочинок та оздоровлення в «Міжнародний дитячий центр «Артек», ДП «УДЦ «Молода Гвардія», КП ДОЗ «Чайка» та інші оздоровчі заклади області у 2019 року для діток пільгових категорій віком від 8 до 17 років. До пільгових категорій належать: діти-сироти, діти, позбавлених батьківського піклування, бездоглядні та безпритульні діти, діти з інвалідністю; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) під час проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного під час участі в антитерористичної операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федераціїу Донецькій та Луганській областях; рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; діти потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти, взятих на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність Iабо II групи; талановитих дітей-переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; дитячих творчих колективів та спортивних команд; діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, діти учасників антитерористичної операції та діти з сімей внутрішньо переміщених осіб. Дітям пільгових категорій надаються пільгові путівки – безкоштовні або з частковою доплатою.
Також улітку на території району працює оздоровчий заклад в м. Андрушівка, вул. Тітова, 42 – КП ДОЗ «Чайка». Протягом літнього періоду заплановано проведення чотирьох оздоровчих змін. Заклад розпочне свою роботу орієнтовно на початку червня 2019 року.
Для отримання більш детальної інформації про оздоровлення та відпочинок дітей батькам слід звернутися в управління соціального захисту населення Андрушівської РДА, що знаходиться за адресою: м. Андрушівка, вул. Зазулінського,5, тел. 2-27-82 із заявою та документами, що підтверджують статус дитини.


Головний спеціаліст відділу
персоніфікованого обліку пільгових категорій населення
Андрій Олійник