Звернення голови районної державної адміністрації з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

 

Дорогі ветерани!
Шановні жителі Андрушівщини!
8 та 9 травня 2019 року Україна та світ вшановують пам’ять мільйонів, що стали жертвами буремних подій Другої світової війни та полягли в боротьбі проти диктаторів за мир та демократію.
Наші діди і прадіди вели боротьбу проти нацизму на українській території. Саме тут, на нашій землі, розгорнулися чи не найстрашніші трагедії. За перемогу наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених та ненароджених. Українські міста і села були перетворені на руїни, чверть жителів залишилися без даху на головою.
Дорогі ветерани!
Ми вклоняємося Вам до землі і висловлюємо глибоку синівську шану за мужність у боях, стійкість та самопожертву. Ви відстояли Україну від фашистського супостата і потім своєю тяжкою працею піднімали країну з руїн, будували життя для своїх нащадків. А сьогодні Ваші онуки та правнуки перебуваючи у зоні проведення антитерористичної операції теж захищають цілісність та неподільність нашої Вітчизни, виконуючи свій синівський обов’язок.
У ці пам’ятні дні бажаю всім, щоб високі почуття щирої любові до України об’єднували всіх нас і надихали до творення достойного життя українського народу.
Хай завжди над Україною буде мирне небо!
Пам’ятаємо. Перемагаємо.З повагою,
Голова районної державної адміністрації
Катерина Курсон