Відзначили День пам’яті та примирення в м. Андрушівка

 

8 травня 2019 року в місті Андрушівка відзначили День пам’яті та примирення. Керівники району, представники трудових колективів, старшокласники навчальних закладів, їх наставники, громадськість та гості Андрушівщини взяли участь у ході Пам’яті до Обеліска Слави «Мости примирення і пам’яті святої нехай сьогодні об’єднають нас», де відбувся молодіжний флеш-моб «Вічний вогонь палає, дзвонить у долі людські».

Діти читали зворушливі літературні композиції, а запалені лампадки, які тримали вони в руках, ще раз засвідчили про вічну пам'ять і вдячність за подвиг та самопожертву захисників.

З промовою до присутніх звернулася голова районної державної адміністрації Катерина Курсон, яка зазначила: «Відзначаючи День пам’яті та примирення, ми серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою - Перемога над ворогом, який бажає смерті ближнього, зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу».

Після цього в районному будинку культури відбувся святковий концерт, підготовлений кращими колективами та виконавцями Андрушівського районного Будинку культури та школи мистецтв.

Також районною бібліотекою був організований вечір-диспут за участю голови районної державної адміністрації Катерини Курсон, ветеранів Другої Світової війни, учасників АТО, молоді та громадськості міста «З Перемогою в серці».Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська