Молодь Андрушівщини напрацьовує ідеї розвитку громади

 

10 травня 2019 року радником із комунікацій Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитром Клименком базі Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 була проведена виїзна консультація на тему «Децентралізація, як механізм розвитку громади» для учнів старших класів шкіл Адрушівського району. Захід відбувся за участю заступника голови районної державної адміністрації Сергія Демченка.

Фахівці Центру наголошують, що стратегія розвитку має відображати бачення молодих людей, якою буде громада в перспективі, тому сьогодні разом із школярами вони шукають ідеї для проектів розвитку громади. Сьогодні діти долучаються до планування. А в майбутньому будуть реалізовувати проекти.

Старшокласники впродовж двох годин мали можливість дізнатися більше про реформу децентралізації та у формі групової роботи вносили ідеї щодо покращення дозвілля та навчання у громаді Андрушівського району. Зокрема, створення медіатеки, організація шкільного кубку КВК, запровадження низки гуртків, навчальних програм та ще десятки інших ідей.


Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська