До відома отримувачів житлових субсидій

  У травні 2019 року житлова субсидія на наступний період призначатиметься у грошовій готівковій формі без подання нових заяви і декларації домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді за умови, що у них відсутня прострочена понад місяць заборгованість зі сплати послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів громадян.
Така умова не буде застосовуватися до громадян, які мають заборгованість за послугу з постачання та розподілу природного газу, що нарахована виконавцем комунальної послуги з посиланням на рішення суду щодо норм споживання природного газу побутовими споживачами у разі відсутності лічильників газу та у зв’язку з приведенням об’ємів використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов, а також заборгованості, що виникла у зв’язку з тим, що управитель, об’єднання, виконавець комунальних послуг не уклали договору з АТ «Ощадбанк» для перерахування сум житлових субсидій у грошовій безготівковій формі.
Повторно з заявою та декларацією у травні мають звернутися:
? орендарі житла;
? внутрішньо переміщені особи;
? домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;
? домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
? якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни.
Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі заяви і декларації, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.
Громадянам, які одержували субсидію в опалювальному сезоні і відповідно до Положення мають подавати нові заяви і декларації, за відсутності заборгованості субсидія призначається у грошовій готівковій формі (незалежно від того, у якій формі отримували субсидію в опалювальному сезоні).


Заступник начальника управління,
начальник відділу соціальної допомоги
Віра Сословська