Відбувся семінар з проблем державно-релігійних відносин

 

16 травня сектором у справах релігій та національностей управління культури облдержадміністрації на базі Андрушівської школи мистецтв проведено виїзний семінар щодо проблем державно-релігійних відносин.
На захід були запрошені державні службовці та спеціалісти, райдержадміністрацій та територіальних громад Андрушівського, Попільнянського і Бердичівського районів, які задіяні в гуманітарній сфері, священнослужителі церков різних конфесій.
Завідувач сектору у справах релігій та національностей управління культури та туризму облдержадміністрації Олександр Пивоварський, згідно плану проведення семінару, висвітлив наступні питання: Характеристика релігійної мережі області; Ситуація в українському православ’ї. Православні конфесії; Перехід православних парафій до Православної Церкви України; Попередження міжконфесійних конфліктів при зміні конфесійної належності релігійних громад; Претензії релігійних громад на нерухоме майно при зміні конфесійної належності; Зміни у законодавстві щодо діяльності релігійних організацій; Попередження розпалювання релігійної ворожнечі.
Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами держаної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Алла Корчевна ознайомила присутніх з порядком державної реєстрації релігійних організацій, як юридичної особи.
В роботі семінару взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко.Андрушівська районна
державна адміністрація