Відбувся районний етап обласних змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

17 травня 2019 року на базі Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 було проведено районний етап обласних змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Джура – це молодий юнак чи юначка, які йдуть шляхом воїна, здобувають знання, вміння, навички, щоб бути успішними в усьому. “Сокіл” (“Джура”) – це військово-патріотична гра призначена для виховання юних патріотів України. У будь-якій країні світу в державній системі освіти немає безнаціонального виховання громадян. Виховання завжди має конкретно історичну національно-державну форму

вираження. Україна має козацьку ідею, як традиційну основу для виховання патріотизму. Гра “Сокіл” (“Джура”) – чудовий приклад цьому.
Україна нині потребує свідомих, вихованих молодих громадян сильних як духовно так і фізично. Тому програмою змагань передбачено перевірку вмінь зі стройової, тактичної, туристичної підготовки, основ захисту життя, знань з історії українського війська.
У патріотичній грі взяли участь 12 роїв (команд) із 12 загальноосвітніх закладів району. Кожна команда представила по 8 учасників. Обов’язкова вимога – не менше як дві дівчини.

Розпочався захід з урочистого підняття прапора і виконання Гімну України.
Зі словами привітань до присутніх звернулися Сергій Демченко – заступник голови районної державної адміністрації, Михайло Ляшук – заступник голови районної ради, Людмила Ковальчук – начальних відділу освіти райдержадміністрації та побажали успіху кожному рою і щоб чесна і безкомпромісна боротьба визначила того, хто гідний звання переможця.
Програма районного етапу була різноманітна та насичена. Учасники гри взяли участь у змаганнях та конкурсах військово-спортивного, туристично-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування.
За підсумками гри журі визначили переможцем команду Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, яка виборола право представляти Андрушівський район в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).


Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська