Відбулася нарада директорів навчальних закладів відділу освіти Андрушівської райдержадміністрації

 

20 травня 2019 року в залі засідань районної ради відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів району.
В роботі наради прийняли участь заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко, начальник відділу освіти Людмила Ковальчук та працівники методичного кабінету відділу освіти.

В ході розгляду питань порядку денного, про організацію роботи пришкільних мовних таборів з денним перебуванням дітей, доповіла головний спеціаліст відділу освіти Віра Драгунова. Технік-будівельник відділу освіти Володимир Яцик проінформував про організацію ремонтних робіт у закладах освіти та зміцнення матеріально-технічного забезпечення. Про управлінську діяльність керівника ЗЗСО щодо роботи з кадрами та про стан ведення трудових книжок в навчальних закладах інформувала методист районного методичного кабінету Катерина Вербицька. Про підсумки проведення спортивних ігор школярів 2018-2019 н.р. доповіла головний спеціаліст відділу освіти Лариса Ямкова.
На всі запитання, які виникали під час проведення наради до заступника голови державної адміністрації, керівники навчальних закладів отримали вичерпні відповіді.


Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська