Відбувся урочистий захід з нагоди нагородження переможців та призерів обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів

 

27 травня на базі Андрушівської школи мистецтв відбувся захід з нагоди нагородження переможців та призерів обласних і Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів,і було відзначено учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь Андрушівщини та стали переможцями й призерами обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, загальнодержавних учнівських конкурсів.
До вітального слова було запрошено голову районної державної адміністрації Катерину Курсон, яка подякувала усім вчителям району за їх працю, за те, що вони є одними з кращих в Україні, це результат щоденної роботи. Також привітала присутніх учнів, які завдяки праці, досвіду, вмінню, що вкладають у них учителі, досягнули такого високого рівня.

Катерина Курсон разом з головою Андрушівської районної ради Олександром Осадчуком нагородили грамотами районної державної адміністрації і районної ради та грошовими преміями за гідне представлення нашого району на обласних та загальнодержавних учнівських конкурсах, олімпіадах. Із районного бюджету депутатами районної ради було виділено 60 000 тис. грн на заохочення призерів та вчителів, які підготували та зайняли призові місця в олімпіадах та показали високий рівень знань. Грошові премії були вручені учням від 500 грн до 2500 грн та вчителям перераховані на зарплатні картки від 500 грн до 1500 грн.

Нагородили учнів за гідне представлення нашого району на обласних та загальнодержавних учнівських конкурсах, олімпіадах :
- Статкевич Дар’ю, ученицю 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласних олімпіад з біології (диплом І ступеня), хімії (диплом ІІІ ступеня), екології (диплом ІІ ступеня), призера обласного етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук – І місце в науковому відділенні «Хімії та біології»;
- Діденко Єлизавету, ученицю 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласних олімпіад з біології (диплом І ступеня), астрономії (диплом ІІ ступеня), географії (диплом ІІ ступеня);
- Семенюка Віталія, учня 8 класу Старокотельнянської гімназії, призера обласних олімпіад з біології (диплом ІІ ступеня), географії (диплом ІІІ ступеня);

- Поліщук Діану, ученицю 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з екології (диплом ІІІ ступеня), призера обласного етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук – ІІІ місце в науковому відділенні «Екології та аграрних наук»;
- Кравчук Анастасію, ученицю 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з астрономії (диплом І ступеня);
- Тудосе Вадима, учня 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з астрономії (диплом ІІ ступеня);
- Гудемчук Дар’ю, ученицю 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з астрономії (диплом ІІ ступеня);
- Драйчук Аліну, ученицю 11 класу Зарубинецької ЗОШ І-ІІІ ст., призера обласної олімпіади з української мови та літератури (диплом ІІ ступеня);

- Заболоцьку Аліну, ученицю 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з правознавства (диплом ІІ ступеня);
- Клімчука Андрія, учня 9 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з хімії (диплом ІІ ступеня);
- Ракитянську Вікторію, ученицю 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з астрономії (диплом ІІІ ступеня);
- Поприк Вікторію, ученицю 11 класу Новоівницької ЗОШ І-ІІІ ст., призера обласної олімпіади з російської мови (диплом ІІІ ступеня);
- Андрійчука Дмитра, учня 9 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з історії (диплом ІІІ ступеня);
- Пилипко Катерину, ученицю 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з хімії (диплом ІІІ ступеня);
- Тимченко Оксану, ученицю 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з правознавства (диплом ІІІ ступеня);
- Струць Маріанну, ученицю 9 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з трудового навчання (диплом ІІІ ступеня);
- Маришенкова Мирослава, учня 11 класу Старокотельнянської гімназії, призера обласної олімпіади з інформатики (диплом ІІІ ступеня);
- Панченка Артема, учня 11 класу Старокотельнянської гімназії, призера обласної олімпіади з інформатики (диплом ІІІ ступеня);
- Риженко Альону, ученицю 11 класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, призера обласної олімпіади з екології (диплом ІІІ ступеня);
- Прохницьку Анастасію, ученицю 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з англійської мови (диплом ІІІ ступеня).
Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Ковальчук привітала та нагородила призерів обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, призерів обласних та Всеукраїнських виставок-конкурсів :

-Поліщук Юлію, ученицю 6 класу Андрушівської гімназії, переможця обласного ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка\ (ІІ місце);
- Грищенко Оксану, ученицю 4 класу переможця обласного XІX етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІІ місце);
- Процюка Максима, вихованця комунального позашкільного навчального закладу «Андрушівська станція юних техніків» переможця ІІ обласної виставки-конкурсу «Науково-технічна творчість» (диплом І ступеня);
- Козійчука Олександра, вихованця комунального позашкільного навчального закладу «Андрушівська станція юних техніків» переможця ІІ обласної виставки-конкурсу «Науково-технічна творчість» (диплом І ступеня);
- Мороза Олександра, вихованця комунального позашкільного навчального закладу «Андрушівська станція юних техніків» переможця ІІ обласної виставки-конкурсу «Науково-технічна творчість» (диплом ІІ ступеня);
- Погорілу Віталіну, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості», переможця обласного етапу Міжнародного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний куточок» (диплом І ступеня), переможця обласної виставки-конкурсу «Зимова казка» (диплом І ступеня);

- Погорілу Ірину, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості», переможця Національного етапу Міжнародного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний куточок» (диплом І ступеня), обласних виставок-конкурсів «Декоративний розмай» (диплом І ступеня), «Зимова казка» (диплом ІІ ступеня);
- Гоцківську Вероніку, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості», переможця Національного етапу Міжнародного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний куточок» (диплом І ступеня), обласної виставки-конкурсу «Зимова казка» (диплом Абсолютного переможця);

- Ісмаілову Анну, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості», переможця обласної виставки-конкурсу «Поліські візерунки» (диплом Абсолютного переможця);
- Цмеха Дениса, вихованця комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості», переможця Національного етапу Міжнародного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний куточок» (диплом ІІ ступеня), обласної виставки-конкурсу «Паперовий світ» (диплом І ступеня);

- Загоруйко Крістіну, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості», переможця обласного етапу конкурсу «Мій рідний край, моя земля» (диплом І ступеня);
- Іщенко Дар’ю, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості», переможця обласного етапу Міжнародного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний куточок» (диплом І ступеня);
- Яблонського Євгена, вихованця комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості», переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка» (диплом І ступеня); обласної виставки-конкурсу «Початкове-технічне моделювання» (диплом ІІІ ступеня);
- Бондарця Ярослава, вихованця комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості», переможця обласних виставок-конкурсів «Декоративний розмай» (диплом ІІІ ступеня), «Космічні фантазії» (диплом ІІІ ступеня), «Моя Україна» (диплом ІІІ ступеня).

Разом з цим нагороджені вчителі , які підготували переможців обласних олімпіад та конкурсів Андрушівської гімназії:
-Король Іван Андрійович
-Повальчук Володимир Володимирович
-Печерський Олексій Віталійович
-Печерська Ірина Сергіївна
-Борисова Людмила Вікторівна
-Пташник Ігор Петрович
-Здан Наталія Володимирівна
-Омельчук Олена Михайлівна
-Кирилюк Світлана Леонідівна
-Коваленко Оксана Петрівна
-Єроменко Ліля Володимирівна.

Старокотельнянської гімназії:
-Смолінський Руслан Петрович
-Святюк Павло Васильович
-Рибалко Людмила Петрівна

Андрушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1:
-Ульянинська Алла Вадимівна

Зарубинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів:
- Лапінська Лариса Вікторівна
Новоівницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів:
- Лоскутова Тетяна Володимирівна
Антопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів:
-Дрозд Світлана Адамівна
Протягом урочистого заходу, учні Андрушівської гімназії дарували гарний настрій всім присутнім своїми танцями і піснями.


Андрушівська районна
державна адміністрація