Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

 

29 травня 2019 року в залі засідань районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Катерини Курсон відбулося засідання колегії райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь 10 з 13 членів колегії, а також начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, міський, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій.
На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за І квартал 2019 року та стан залучення інвестицій в економіку району.

2. Про підсумки роботи підприємств та установ соціальної інфраструктури по забезпеченню життєдіяльності району в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та завдання по підготовці до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.
3. Про підготовку об’єктів з масовим перебуванням людей та закладів літнього відпочинку та оздоровлення дітей до функціонування під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2019 року.
По першому питанню порядку денного щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за І квартал 2019 року інформувала Хом’як Н.Д., завідувач сектору економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації та співдоповідач Суботенко Н.О., начальник управління фінансів райдержадміністрації.

Щодо підсумків роботи підприємств та установ соціальної інфраструктури по забезпеченню життєдіяльності району в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та завдання по підготовці до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років виступила Федик Н.В., т.в.о. завідувача сектору архітектури, містобудування та ЖКГ райдержадміністрації.

По третьому питанню щодо підготовку об’єктів з масовим перебуванням людей та закладів літнього відпочинку та оздоровлення дітей до функціонування під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2019 року інформував Кобилинський М.В., начальник Андрушівського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області та співдоповідач Горкун В.І.-директор КП «ДОЗ» «Чайка».
В обговоренні питань активну участь взяли: Сушко М.Г.- Гальчинський сільський голова; Ющинський Ю.В. – головний лікар Андрушівської ЦРЛ, Палазюк В.Д.-головний лікар КНП «ЦПМСД» Бойко В.І.-Андрушівський міський голова, Білецька Г.І.-начальник відділу культури райдержадміністрації, Сословська В.В. – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення; Свірський С.А.- Старокотельнянський сільський голова.

Голова райдержадміністрації Катерина Курсон виступила в обговоренні кожного питання, підсумувала висновки роботи колегії та звернула увагу міського, сільських голів на необхідність вирішення на даний час інших завдань, пов’язаних з соціальним та економічним розвитком району.
Після обговорення по кожному з розглянутих питань, з врахуванням внесених змін та пропозицій, було прийняті рішення колегії.

Андрушівська районна
державна адміністрація