Відбулося свято останнього дзвінка

 

31 травня для учнів всіх шкіл району пролунав останній дзвінок, зокрема і в Андрушівській гімназії. Маленькі та вже дорослі, у вишиванках, святкових костюмах та сукнях, молоде покоління покинули стіни школи, дехто з них- востаннє. З привітальними словами звернулася до учнів та вчителів директор гімназії Валентина Пташник.

До привітального слова приєдналася голова Андрушівської районної державної адміністрації Катерина Курсон, яка побажала всім школярам гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям- творчого завзяття, а випускникам-впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети. Також зазначила, що відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.05.2019 року № 193 «Про централізовану закупівлю, розподіл та передачу персональних комп’ютерів» Андрушівській гімназії буде придбано 10 комп’ютерів для навчального процесу.

Директор гімназії відзначила кращих учнів, якими пишається школа. За гарною традицією було нагороджено кращих вихованців - переможців різних змагань, конкурсів та олімпіад подяками, дипломами та медалями. Учні гімназії співали пісні, танцювали вальс, проводжали шкільне життя, запускаючи синьо-жовті повітряні кульки в небо.
І врешті пролунав останній дзвоник, який покликав учнів на канікули, а одинадцятикласників – у доросле самостійне життя.Андрушівська районна
державна адміністрація