Відбулася нарада з питань забезпечення захисту від діяльності терористичних організацій та диверсійних груп на території району

 

29 травня під головуванням голови районної державної адміністрації Катерини Курсон відбулася нарада з питань забезпечення захисту від діяльності терористичних організацій та диверсійних груп на території району.
В нараді взяли участь Новоівницький сільський голова Сергій Желєзняков, Івницький сільський голова Петро Кузьменко, Степківський сільський голова Людмила Кулик.
Голова райдержадміністрації довела до відома присутніх сільських голів про небезпеку для жителів сіл Новоівниця, Івниця та Степок у разі диверсії на небезпечних об’єктах, що знаходяться на територіях Новоівницької сільської ради та про порядок дій сільських голів у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Сільські голови доповіли про проведені навчання для населення та відповідних органів влади та місцевого самоврядування.
За результати наради вирішили продовжити роз’яснювальну роботу серед населення щодо порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Андрушівська районна
державна адміністрація