01 червня продовжувався Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості «ДивоГрайлики»

 

01 червня продовжувався Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості «ДивоГрайлики» на базі дитячого оздоровчого табору «Чайка» присвячений Дню захисту дітей.

З вітальними словами до присутніх звернулися народний депутат України Олександр Ревега, голова районної державної адміністрації Катерина Курсон, заслужені працівники культури Микола Покропивний, Віктор Балюрко та інші гості даного фестивалю, які побажали всім дітям гарного та щасливого дитинства, гарних друзів та здійснення найзаповітніших мрій.
Свою творчість дарували талановиті діти з Рівненської, Донецької, Черкаської, Івано-Франківської та Житомирської областей. Учасники та гості оглянули виставки та майстер-класи української культури, а особливо майстер-клас від відомого дитячого письменника Дмитра Кузьменка (Кузько Кузякін ).

Присутні були учасниками театралізованої дитячої вистави та виступів талановитих учасників конкурсу. За сприяння народного депутата Олександра Ревеги, всі присутні на святкуванні діти безкоштовно розважались на дитячих батутах та інших атракціонах, також пригощали гостей та учасників заходу безкоштовною солодкою ватою.

Переможці конкурсу були відзначені в різних номінаціях, вручені їм подарунки та грошові премії, які були надані приватними підприємцями району. Разом з тим, народний депутат Олександр Ревега відзначив дітей та окремі колективи Андрушівщини запрошеннями на безкоштовне відвідування атракціонів в м. Бердичів.

Свято закінчилось. Організатори та гості бажали його учасникам нових мистецьких здобутків та до нової зустрічі.
Андрушівська районна
державна адміністрація