Інформація про надання спонсорської допомоги закладам охорони здоров'я району

  В умовах протидії поширення Україною COVID-19 питання допомоги та соціальної відповідальності з боку бізнесу відіграють велику та важливу роль в українському суспільстві. Для перерахування благодійних внесків на закупівлю медичного обладнання, виробів медичного призначення, засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів для реалізації заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 відкрито благодійні банківські рахунки комунальних некомерційних підприємствах «Андрушівська центральна районна лікарня» та «Центр ПМСД» Андрушівської районної ради. Інформація з реквізитами рахунків оприлюднена на офіційному веб-сайті Андрушівської райдержадміністрації, в районній газеті «Новини Андрушівщини», в мережі Facebook. Керівникам підприємств, що здійснюють господарську діяльність на території Андрушівського району, розіслано листи з реквізитами рахунків.

Станом на 03.04.2020 року на благодійні рахунки надійшло 200,0 грн.

КНП «Андрушівська центральна районна лікарня» централізовано отримала від комунальної установи «База спеціального медичного постачання» Житомирської обласної ради 50 швидких тестів для діагностики коронавірусу. 4 тести використано, 46 - наявні.

Як спонсорську допомогу лікувальним закладам району ТОВ «НЕРЖ-СТАЛЬ» було передано 50 штативів.

За сприяння народного депутата України Богдана Кицака передано до КНП «Андрушівської ЦРЛ» Андрушівської районної ради благодійну допомогу: маски одноразові, обприскувач акумуляторний, розприскувач для деззасобів, рукавички, дезінфікуючі засоби для рук, дезінфікуючі засоби для приміщень, одноразові захисні комбінезони для медичних працівників.

За рахунок коштів, які були зібрані під час акції «Допоможи медицині», для Андрушівської ЦРЛ придбано 100 комплектів одягу хірургічного.