Обережно гепатит

  На порозі літо з притаманною йому спекою. В спеку відпочинок, як правило, проводиться біля відкритих водойм, які не обладнані належним чином. Враховуючи, що на території району та і в цілому в країні не розвинена інфраструктура з впорядкованими місцями відпочинку, всі відпочиваючі ризикують захворіти на гострі кишкові інфекції, в т.ч. і на вірусний гепатит А.
Вірусний гепатит А (хвороба Боткіна ) - це гостре інфекційне захворювання всього організму з переважним ураженням печінки. Це типова хвороба брудних рук. Збудник гепатиту А зберігається в зовнішньому середовищі місяцями. Виділяється він з кишківника, сечового міхура. Для виникнення захворювання необхідно, щоб випорожнення хворої людини потрапив через рот в кишківник здорової. Відбувається це при попаданні фекалій у питну воду, харчові продукти, іграшки, жувальні гумки, ручки, олівці, посуд, білизну, можливе перенесення вірусу і мухами.
Захворює людина не одразу, а через 2 – 3 тижні після потрапляння вірусу в організм. Починається захворювання раптово, з підвищення температури тіла, слабкості, зниження апетиту. Потім може приєднатися нудота, блювота, дискомфорт чи біль в правій верхній половині живота, пронос чи закреп. Наприкінці тижня сеча набуває кольору пива, а кал – білої глини, жовтіють склери очей, а потім шкіра. У зв’язку з особливостями хвороби та зниженням імунітету типовими тепер є без жовтяничні та безсимптомні форми хвороби, які залишаються нерозпізнаними, частіше приводять до ускладнень і можуть бути небезпечними для оточуючих. Заразним хворий стає уже за 1 – 2 тижні до клінічних проявів і перестає бути небезпечним через 5 днів після появи жовтяниці. Тому при появі перших ознак захворювання необхідно відразу звернутися до лікаря для своєчасної ізоляції чи госпіталізації і лікування та суворо дотримуватись призначень лікаря, мити руки після туалету та перед вживанням їжі, ні в якому разі не займатися самолікуванням.
Дезинфекцію, де проживає хвора людина ВГА, необхідно проводити протягом 35 днів.
Перехворілі гепатитом А підлягають медичному спостереженню в поліклініці. Для попередження виникнення запалення жовчного міхура чи жовчних протоків необхідно дотримуватись режиму поведінки й харчування: фізично і психічно не перевтомлюватися, не перегріватися на сонці, не переїдати і не голодувати, їжу приймати в теплому вигляді 4 – 6 разів на день, виключивши жирні, копчені та смажені продукти. Вживати переважно молочно кислі продукти, сир, каші, фрукти, овочі, відварене м’ясо.
З метою профілактики захворювання потрібно дотримуватись правил особистої гігієни, вживати воду для пиття з перевірених джерел або фасовану промислового виробництва.


Управління Держпродспоживслужби
в Андрушівському районі