Забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти.

  Згідно розпорядження голови облдержадміністрації № 193 від 29.05.2019 року затверджено розподіл персональних комп’ютерів, які будуть придбані для опорних закладів та закладів освіти І-ІІІ ступенів, з кількістю учнів 100 та більше, в яких на один персональний комп’ютер кількість учнів перевищує 10 осіб.
Відповідальним за централізовану закупівлю персональних комп’ютерів та подальшу передачу у встановленому законом порядку до сфери місцевих органів управління освітою визначено управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації.
Серед закладів освіти Андрушівського району визначено 3 заклади, які отримають по 10 персональних комп’ютерів: Андрушівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Андрушівська гімназія та Івницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Також згідно розпорядження голови облдержадміністрації № 168 від 08.05.2019 здійснено розподіл субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету. Закупівля дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, мультимедійного контенту для загальної середньої освіти та їх доставка буде здійснюватись на засадах співфінансування: не більше як 90 відсотків – за рахунок субвенції та не менш як 10 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Загалом в Андрушівському районі діє 21 загальноосвітній заклад у яких навчається 1124 дитини 1-4 класів. Саме для початкових класів буде виділено 940,260 тис. грн. субвенції з державного бюджету. З них 233,990 тис. грн. для закупівлі дидактичного матеріалу; 281,020 тис. грн. для закупівлі меблів; 425,250 тис. грн. для закупівлі комп’ютерного обладнання.

Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська