Робочий візит народного депутата України Олександра Ревеги до Андрушівщини

 


7 червня 2019 року відбувся робочий візит народного депутата України Олександра Ревеги в села Стара Котельня та Івниця Андрушівського району, де за його підтримки та з ініціативи голови районної державної адміністрації Катерини Курсон були встановлені ігрові майданчики для дітей. Кошти на придбання ігрових майданчиків були виділені із фонду соціально-економічного розвитку державного бюджету в сумі від 80 тис. грн до 100 тис. грн. (на кожен ігровий майданчик).


Народний депутат України Олександр Ревега спільно з головою районної державної адміністрації Катериною Курсон мали можливість поспілкуватись з жителями сіл, в яких побували, та вислухати їх наболілі та проблемні питання. Серед основних проблем, які обговорювались в с. Стара Котельня були: ремонт доріг, ремонт приміщень соціально-культурної сфери, придбання комп’ютерної техніки для першокласників та інші. В с. Івниця до Олександра Васильовича звертались з проханням допомогти вирішити питання: ремонту доріг, упорядкування заповідного парку другої половини XVIII століття, який розташований на території села, очистки узбіччя доріг та інші. Народний депутат попросив написати на його ім’я офіційні листи, де будуть висвітлені дані питання, які будуть розглянуті за його сприяння відповідними службами.


Подякувати за чудовий подарунок малечі та постійну підтримку жителів сіл Андрушівщини народному депутату прийшли батьки, педагоги школи, вихователі дитячих садочків, односельчани та сільські голови.


В свою чергу Олександр Васильович дякував всім присутнім за довіру та підтримку та наголосив на тому, що намагається допомогти кожному селу, яке відноситься до його округу, побувати в них та поспілкуватись з громадою.


В ході поїздки народний депутат мав можливість оглянути пам’ятку архітектури с. Стара Котельня – римо-католицьку церкву Антонія Падуанського та висловив надію на його реставрацію в майбутньому.

Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська