Відбулася розширена апаратна нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації

 


10 червня 2019 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Катерини Курсон, відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко, керівник апарату Олександр Савенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, державних, комунальних установ та організацій району.
На засіданні обговорювались питання щодо ремонту доріг, підготовки до проведення дня медичного працівника, стану впровадження в районі програми «Доступні ліки», створення опорної школи, очистки автомобільних доріг району від дерев, які були повалені внаслідок бурі, подальшої роботи благодійного фонду, проведення ЗНО та ДПА для випускників району, підключення до інтернет-мережі шкіл району, роботи мовних таборів та інші.


Голова адміністрації акцентувала увагу присутніх на тому, що потрібно налагоджувати співпрацю з сільськими головами та працівниками лісових господарств аби уникнути проблем з розчисткою доріг від повалених дерев.
Також, Катерина Іванівна доручила зібрати робочу нараду з сільськими головами для обговорення питань, які входять до їх повноважень.
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району інформували про проведену роботу впродовж минулого тижня, про виконання протокольних доручень та плани роботи на поточний тиждень.
Після детального обговорення порушених питань голова райдержадміністрації Курсон К.І. дала відповідні доручення.


Головний спеціаліст з питань
зв'язків із ЗМІ та громадськістю
Оксана Малинівська