Відбулося урочисте відкриття першої зміни в дитячому оздоровчому таборі «Чайка»

 


7 червня 2019 року, в день відкриття першої зміни оздоровчого табору «Чайка», дітей та їх вихователів, всіх працівників закладу й гостей вітали голова районної державної адміністрації Катерина Курсон, голова районної ради Олександр Осадчук, заступник директора департаменту – начальник управління праці, зайнятості населення, сімейної політики та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Житомирської облдержадміністрації Світлана Бойм, начальник відділу сімейної, гендерної політики та по роботі з ОТГ Житомирської облдержадміністрації Тетяна Шмаюн та директор КП «ДОЗ Чайка» Володимир Горкун.


Вони звернулись до дітей із найщирішими побажаннями приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та набуття незабутніх вражень.
Протягом зміни у «Чайці» відпочинуть та оздоровляться 174 дитини: 100 - за кошти районного бюджету, 15 - з обласного бюджету та 59 дітей - за кошти органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, тощо.


Директор табору Володимир Іванович висловив подяку голові районної державної адміністрації Курсон К.І., голові районної ради Осадчуку О.В., міській та сільським радам, Червоненській ОТГ за фінансову підтримку закладу та сприяння у придбанні путівок для відпочинку.
Вихованці Андрушівської школи мистецтв та юні таланти Андрушівщини подарували дітям заряд гарного настрою та бадьорості.


Головний спеціаліст з питань зв'язків із ЗМІ та громадськістю Оксана Малинівська