До відома суб’єктів господарювання району

  Інформуємо, що Європейський Банк Реконструкції та Розвитку й Офіс з просування експорту України у рамках ініціативи ЄС EU4Business запрошують українських виробників продуктів харчування до участі у Торговій місії до Грузії, яка відбудеться у м. Тбілісі з 10 по 12 вересня 2019 року.
Мета торгової місії: створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та розширення власного експорту на ринок Грузії через встановлення ділових контактів з потенційними грузинськими партнерами.
До участі у заході запрошуються виробники випічки, шоколаду та виробів з шоколаду, перероблених фруктів та овочів, молочної продукції, переробленого м'яса.
До бізнес-делегації, за допомогою професійного іноземного консультанта, буде відібрано 23 компанії з найбільшим потенціалом виходу на ринок Грузії та готовністю багато і наполегливо працювати, щоб підкорити грузинський ринок.
Учасники місії можуть розраховувати на:
• індивідуально організовані В2В-зустрічі, заплановані іноземним консультантом;
• вивчення торгових можливостей Грузії на місці;
• аналіз торгових можливостей у Грузії та рекомендації щодо виходу на локальний ринок;
• візити на грузинські підприємства для обміну досвідом.
На всі ці заходи кошти виділяють ЄС у рамках ініціативи EU4Businessта Уряд України. Учасники оплачують лише квиток, проживання, харчування та індивідуальні витрати.
Реєстрація на захід триває до 20 червня 2019 року включно за посиланням: http://bit.ly/TMGeorgia.
З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до Юлії Котової –jkotova@fsr.org.ua представника проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР, та Андрія Литвина –alytvyn@epo.org.ua представника Державної установи «Офіс з просування експорту України».

Сектор економіки та розвитку
інфраструктури райдержадміністрації