Впровадження монетизації пільг

  Управління праці та соціального захисту населення Андрушівської райдержадміністрації інформує, що 17 квітня 2019 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», якою затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.
Зокрема, даною постановою передбачено, що пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаватимуться автоматично усім пільговикам через АТ «Ощадбанк» у грошовій безготівковій формі з 1 жовтня 2019 року.
Водночас, за заявою пільговика надання пільги може проводитись у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», відкритий пільговиком. При цьому, якщо у пільговика виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг (про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг) пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.
Якщо в одному житловому приміщенні право на пільги мають кілька пільговиків, розрахунок суми пільги здійснюється одному із таких пільговиків, який має право на більший за розміром відсоток знижки з оплати житлово-комунальних послуг, з урахуванням розміру пільг інших пільговиків.


Головний спеціаліст відділу
персоніфікованого обліку
пільгових категорій населення УПСЗН
Рудюк Оксана