Відпочинок дітей на базі пришкільних та мовних таборів району влітку 2019 року

 


На виконання Закону України від 04.09.2008 №375-VІ „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, комплексної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії VІІ скликання Житомирської обласної ради від 26.01.2016 №110, наказу управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 18.02.2019 р. № 52 «Про організацію відпочинку дітей на базі пришкільних та мовних таборів влітку 2019 року» та з метою охоплення дітей різними формами відпочинку в 21 навчальному закладі району на період 03 по 14 червня 2019 року функціонували літні мовні табори з денним перебуванням дітей, які охопили відпочинком 753 учнів, що становить 27,9 % від загальної кількості дітей шкільного віку.
До роботи в літніх мовних таборах було залучено вчителів іноземної мови, фізичного виховання, музики, образотворчого мистецтва, класних керівників та медичних працівників. Слід відмітити роботу Андрушівської, Волицької, Городківської, Павелківської, Новоівницької шкіл, Старокотельнянької та Андрушівської гімназій по організації мовних таборів та охопленню дітей у них відпочинковим процесом. Школярів ознайомлено з культурною спадщиною, традиціями та звичаями країн Європи, мова яких вивчається, проведено цікаві конкурси, ігри, змагання. Учні з великим задоволенням працювали в групах,командах, займалися творчістю та цікавими справами, розвивали свою креативність, що сприяло розкриттю їх талантів. Головним завданням мовних таборів була популяризація вивчення іноземної мови, підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови, формування комунікативної компетенції, розвиток творчого потенціалу, виховання комунікативної потреби у пізнанні інших країн і народів, поєднання навчання із захоплюючим відпочинком.
Оздоровчо-виховна робота в мовних таборах була спрямована на всебічний гармонійний розвиток дитини, духовне та інтелектуальне збагачення, розширення її світогляду.


Головний спеціаліст відділу освіти
райдержадміністрації
Віра ДРАГУНОВА