Відбулися загальні збори громадян сіл Бровки Перші та Ярешки

 


18 червня 2019 року відбулися загальні збори громадян сіл Бровки Перші та Ярешки за участю голови районної державної адміністрації Катерини Курсон. Також на зборах були присутні голова районної ради Олександр Осадчук та керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності територіальної громади.


Відповідно до порядку денного було заслухано звіт сільського голови Наталії Манзебур про роботу за звітний період та завдання щодо покращення життєзабезпечення населення та звіт керівників підприємств, установ, організацій комунальної власності територіальної громади щодо організації роботи на підвідомчій території.
Також присутні заслухали інформацію про інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення за межами та в межах населених пунктів сіл Бровки Перші та Ярешки та про оформлення громадських пасовищ.


Про завдання сільської ради щодо благоустрою і санітарної очистки населених пунктів Бровки Перші та Ярешки проінформувала сільський голова Наталія Манзебур.
Під час зустрічі Катерина Іванівна дала роз’яснення та вичерпні відповіді на запитання мешканців сіл, які в основному стосувались інвентаризації земель та ремонту доріг.
Мешканці сіл активно долучались до обговорення нагальних проблем, які мають місце на відповідній території.


Головний спеціаліст відділу
організаційної роботи
Оксана Малинівська