Андрушівчани вшанували пам'ять жертв війни в Україні

 


Чим далі в історію відходять роки Другої Світової війни, тим глибше можна осягнути подвиг тих, хто визволяв нашу землю від ворога. Відтоді, як замовкли останні постріли і настав мир, за який сплачено мільйони життів наших співвітчизників, минуло чимало часу, але трагедія війни й досі бентежить пам'ять живих.


22 червня, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, голова районної державної адміністрації Катерина Курсон, голова районної ради Олександр Осадчук, начальник Андрушівського відділення поліції Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області Ярослав Онищук, представники структурних підрозділи районної державної адміністрації, районної ради, установ та організацій, а також громадськість міста поклали квіти до могили загиблих визволителів.


Катерина Іванівна, звертаючись до присутніх, зазначила, що «наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір».


Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам'ять про тих, хто ціною власного життя виборював мир в роки Другої Світової війни.


Головний спеціаліст відділу
організаційної роботи
Оксана Малинівська