Привітання випускникам від голови районної державної адміністрації Катерини Курсон

 


Дорогі випускники Андрушівської гімназії, Івницької ЗОШ І-ІІІ ст., Новоівницької ЗОШ І-ІІІ ст., Павелківської ЗОШ І-ІІІ ст., Яроповицької ЗОШ І-ІІІ ст., Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст., Гальчинської ЗОШ І-ІІІ ст., Зарубинецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Степківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ви в очікуванні урочистої та зворушливої події – випускного вечора – свята, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Роки навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, але найбільше — великих сподівань. А тепер попереду непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір та відстоювати свою позицію.
У стінах шкіл Ви отримали безцінний багаж знань і досвід, який обов’язково допоможе вибрати правильну дорогу в житті.
Щира подяка усім педагогам за щоденну віддану працю, за терпіння й віру у здібності й та¬ла¬н¬ти кожного учня, за знання і досвід, за те, що були щирими друзями, наставниками та порадниками своїм вихованцям.
Хочу привітати і батьків сьогоднішніх випускників. Разом зі своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи першим здобуткам та підтримували у хвилини невдач, своєю безмежною та відкритою любов’ю надавали сил і натхнення на нові звершення.
Шановні випускники, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Міцного здоров’я, мирного неба, віри у завтрашній день, творчої наснаги та впевненості у власних силах.З повагою,
Голова районної державної адміністрації
Катерина Курсон